Кошик
181 відгук
+380664280885
+380664280885
+380
67
560-90-40
Киевстар
+380
66
428-08-85
МТС
067-560-90-40 Наложенный платеж не на все товары 066-428-08-85

Водостічна система BRYZA (БРИЗА), на сьогоднішній день, є однією з найбільш якісних ливнесточных систем в Європі, її застосовують у Німеччині, Франції, Росії, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини.
Переваг водостічної системи BRYZA безліч.
Матеріал з якого виготовлений водостік бризу це якісний пластик (пвх), що відповідає всім сучасним європейським вимогам.
В відрізняє від багатьох водостічних систем, водостік BRYZA не тільки міцний, але і за це ще понад еластичний.
Благодаря своей эластичности, желоб ливнестока бриза можно распрямить до плоского листа, но потом примет первоначальную форму. Это легко проверить наступив на желоб ногами или даже попрыгав на нем, желоб вернется в первоначальное состояние, причем на нем не будет трещин и вмятин. 
Эластичность ливнестока очень важное качество, так как зимой в ливнестоке, может образовывается лед, который расширяет желоб, причем расширение может происходить в отдельных местах, если желоб сделан из неэластичного пластика, то его просто разрывает либо деформирует.
Зливостік BRYZA (БРИЗА), надзвичайно стійкий до УФ ультрафіолетового випромінювання.
За більш ніж 9 років спостережень за встановленим ливнесточными системами бризу, не було відзначено вигорання, або зміни відтінку, видимого оком.
Забарвлення водостічних систем BRYZA (БРИЗА).
Забарвлення ливнесточной системи бриза складається з найпоширеніших квітів, причому слід зазначити, що зливостік бризу повністю зроблений з однорідної кольорового пластику, без будь-яких фарбувань і напилення, що робить його колір дуже насиченим і глибоким.
Гнучкість виробничого процесу дозволяє виготовити під замовлення, водостічну систему будь-якого кольори по RAL.

Водостічна система Bryza